IMATRIKULÁCIE ŠKOLSKÝ ROK 2009/2010

Žiaci tretích ročníkov odborného učilišťa pod vedením triednych učiteľov a ostatných pedagógov pripravili v závere kalendárneho roka kultúrny program spojený s privítaním prvákov do jednotlivých učebných odborov.

Kuchári a cukrári vítali prvákov degustáciou so zaujímavou vitamínovou tekutinou, chuťovkami z rôznych surovín a vareškami. Žiaci mali za úlohu určiť a rozpoznať suroviny.

Murári súťažili v otázkach zo stavebnej výroby a všeobecnovzdelávacích predmetov. Otestovali sa v zdatnosti a odvahe - degustovali neznámu korenistú tekutinu a vyskúšali na svojom tele materiály používané v stavebníctve.

Po "pasovaní" žiakov do jednotlivých učebných odborov sa žiaci spoločne zabávali na diskotéke, zúčastnili sa športového turnaja v stolnom tenise a preťahovaní lanom.

Pripravili ped.: Ing. A. Herková, Ing. D. Jašková, Ing. T. Marcinová