FAŠIANGOVÝ KARNEVAL

Fašiangové obdobie si mnohí z nás nevieme predstaviť bez plesov či karnevalov. Ani naša škola nebola tento rok výnimkou. Začiatkom marca sa v priestoroch školy konal karneval, ktorý žiakom umožnil ukázať sa aj z inej stránky. Po úvodnom sprievode masiek začalo samotné predstavovanie sa, každá maska musela absolvovať malé interview. Škola sa premenila na zázračnú krajinu, v ktorej sa ocitli tanečnice, gejša, Saxana, múmia, čarodejnice, strigy, včielka Maja, bezdomovec, väzeň, čert, Indián, pirát z Karibiku... Všetci sa presvedčili, že fantázii sa medze nekladú a všetky masky boli jedinečné a krásne. Najkrajšie masky boli ocenené diplomami a vecnými darčekmi, pričom sa porota zamerala na originalitu, samotný nápad a vlastnú výrobu. Masky, ktoré neboli porotou ocenené neodchádzali smutné, pretože na ne čakalo množstvo malých darčekov a sladkostí. Po vyhodnotení pokračovala tanečná zábava.

Zodpovední ped.: kolektív pedagógov OU, PŠ