PROJEKTOVÉ VYUČOVANIE

Dňa 22.4.2015 sa v priestoroch školy uskutočnilo projektové vyučovanie s názvom Príprava žiakov tretích ročníkov na záverečné skúšky, na ktoré boli pozvaní aj rodičia žiakov. Projektového vyučovania sa zúčastnili žiaci z učebných odborov obchodná prevádzka - práca pri príprave jedál, cukrárska výroba a žiaci praktickej školy. Cieľom projektového vyučovania bolo precvičovanie tém na záverečné skúšky žiakov tretích ročníkov, pri príprave im pomáhali žiaci prvých ročníkov a praktickej školy. Boli pripravované nasledovné jedlá: hrachová polievka, brokolicová a šunková nátierka, mrkvové šatôčky, šúľance s makom, strúhankou, párance a bryndzový posúch. Prezentácia výrobkov bola spojená s ochutnávkou pripravovaných jedál.

Zodpovední ped.: Bc. Novotková, Bc. Kučerová, Pálešová, Bc. Benedová