TVORIVÉ DIELNE S ĽUDOVOU UMELKYŇOU KATARÍNOU THOMAYOVOU

Vianoce sú sviatkom, na ktorý čakáme všetci s veľkou nedočkavosťou. Nesú sa v znamení pokoja, lásky, porozumenia či ľudského tepla. Dobrou tradíciou na našej škole sa stali vianočné dielne v predvianočnom čase. Pri tejto príležitosti sme oslovili ľudovú umelkyňu Katarínu Thomayovú, ktorá do našej školy zavítala vo štvrtok 12.11.2015. Priniesla si množstvo originálnych a zaujímavých nápadov na výrobu vianočných pohľadníc či ozdôb na stromček. Do tejto školskej akcie sa zapojili všetci žiaci praktickej školy. Na svojej práci si dali záležať - vystrihovali, lepili, zdobili. Na záver stretnutia nám odkryla aj tajomstvo šikovných rúk pri výrobe ruží z krepového papiera. Príjemné dopoludnie všetkým vyčarilo úsmev na perách. Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu s pani K. Thomayovou.

Zodpovedný ped.: PaedDr. Ž. Balážová