MIKULÁŠ V ŠKOLE

4. december 2015 bol dňom viacerých aktivít. Žiaci sa zúčastnili prednášky o separovanom odpade formou prezentácie. Po ukončení prednášky prihlásení žiaci súťažili v stolnom tenise. Do športovej súťaže sa prihlásilo 15 žiakov školy. Víťazmi stolnotenisového turnaja sa stali M. Kumecký z II.K, ktorý sa umietnili na prvom mieste, druhý v poradí skončil N. Rigo z I.P a na treťom mieste sa umietnil Miroslav Offertáler z III.M. Vyučovanie v škole, v čase adventu, bolo spestrené príchodom Mikuláša, anjela a čerta. Žiaci za odmenu dostali sladkosti. V rámci celoslovenského projektu na podporu čítania Poď, budem Ti čítať si zodpovední pedagógovia čítali spoločne s rodičmi a žiakmi z kníh od vybraných slovenských a českých autorov.

Zodpovední ped.: kolektív pedagógov