IMATRIKULÁCIE 16.11.2010

Žiaci tretích ročníkov pripravili pre našich prvákov pasovanie do "cechu záhradníkov" upleteným korbáčom z prútov, na zlepšenie dojmu zo školy ochutnali pikantné ovocné a zeleninové chuťovky. Na pamiatku dostali imatrikulačný list a obrázok na lisované kvety v rámiku, vyrobené tretiakmi.

Zod. ped.: Ing. Mária Kollárová, Ján Kulper

učebný odbor: obchodná prevádzka - príprava jedál

Žiaci tretích ročníkov pod vedením triednej učiteľky Bc. E. Kučerovej pripravili pre prvákov prekvapenie zo svojho odboru. Prváci spoznali, čo je varecha, ale aj na čo sa používa, ochutnali na tvári kečup a v múke si pohľadali drobné cukrovinky. Tretiaci upiekli pre prvákov aj linecké koláčiky.

Pripravila ped.: Bc. E. Kučerová

učebný odbor: služby a domáce práce

Žiačky tretieho ročníka predviedli raňajkové prestieranie a prváčky od nich dostali raňajkové šálky a diplomy.

Pripravila ped.: Bc. A. Dudová

učebný odbor: stavebná výroba - murárske práce

Tretiaci ukázali "na niektorých častiach tela" stavbárske pomôcky a zároveň ponúkli prvákom korenisto - sladké prekvapenie. Prváci mali príležitosť otestovať sa vo vedomostnom teste z odborných predmetov.

Pripravili ped.: M. Kotian, Bc. V. Štajnoch

učebný odbor: cukrárska výroba

Tretiaci - cukrári predviedli prvákom aký je ich učebný odbor sladký, všetko, čo sa dalo ochutili šľahačkou. Prvákov obdarovali pečenými koláčikmi z vlastnej výroby.

Pripravili ped.: Mgr. J. Škrtelová, A. Čistoňová