VÝSTAVA PRÍBEHY Z MÚZEA II

Dňa 2.12.2016 sa žiaci odborného učilišťa a praktickej školy zúčastnili záverečného podujatia projektu Tvorivé výpravy do minulosti II v HNM Prievidza spojeného s výstavou žiackych prác vytvorených na jednotlivých dielňach. V úvode sa žiakom prihovorila riaditeľka múzea PhDr. Iveta Géczyová, ktorá odovzdala slovo autorke projektu Soni Belákovej. Prostredníctvom prezentácie si žiaci pripomenuli, ako vznikali ich výrobky, každá tvorivá dielnička mala svoj príbeh: prvá bola venovaná kachliarstvu, druhá farbiarstvu a tretia výrobe papiera. Po úvodnej časti žiaci prezentovali svoje výrobky pred spolužiakmi a z rúk p. Belákovej si prevzali diplomy a vecné ceny. V závere múzeum pre žiakov pripravilo drobné pohostenie.

Zodpovedný ped.: Mgr. A. Šandriková