BURZA STREDNÝCH ŠKÔL NOVÁKY

Žiakom 8. a 9. ročníkov základných škôl, špeciálnych škôl, pedagógom, rodičom, ale aj širokej verejnosti bola adresovaná Burza stredných škôl, ktorá sa uskutočnila 8. decembra 2016 v priestoroch Kultúrneho strediska v Novákoch. V čase od 9.00 do 16.00 hod. sa prezentovali stredné školy z okolia, ktoré poskytli účastníkom informácie spojené s praktickými ukážkami a zároveň prezentovali otvárané odbory pre nadchádzajúci školský rok 2017/2018.

Jedným z hlavných cieľov podujatia bolo poskytnúť mladým ľuďom čo najviac poznatkov a inšpirácie pri výbere študijného zamerania. Burza stredných škôl má svoju dlhoročnú tradíciu a je školami i verejnosťou vyhľadávaným podujatím. Preto sme veľmi radi, že sa nám aj tento rok podarilo zúčastniť sa a prezentovať našu školu. Záujemcom o štúdium sme poskytli kompletné informácie o podmienkach prijatia a možnostiach štúdia, ubytovania, voľnočasových aktivitách, ktoré im pomôžu pri voľbe ďalšieho štúdia.

Zodpovední ped.: Mgr. K. Lišková, Ing. M. Kollárová, Bc. I. Jajcajová