KURZ OCHRANY ŽIVOTA A ZDRAVIA

V termíne 7.- 9. jún 2017 sa konal účelový kurz na ochranu života a zdravia, ktorého sa zúčastnili žiaci tretích ročníkov OU pod vedením zodpovedných pedagógov. Účelový kurz prebiehal formou dvojdňového pobytu v chate Mladosť - v stredisku pre telesne postihnutých športovcov, v rekreačnej oblasti Remata. V prvý deň pobytu, dopoludnia, žiaci zvládli výstup na Bralovú skalu, poobede sa konala prednáška s protidrogovým programom zameraná na alkoholovú závislosť. Emotívnu prednášku viedol predseda spolku abstinentov so sídlom v Prievidzi, pán Štorcel. V skorých večerných hodinách žiaci pripravovali jedlo v prírode. Na druhý deň, po inštruktáži, sa vozili na koňoch v jazdeckom klube Navaho - Ráztočno. Dňa 9.6.2017 sa žiaci zúčastnili Dňa mestskej polície na športovom letisku v Prievidzi, kde sa oboznámili s technikou a prostriedkami policajných, záchranných a ozbrojených zložiek.

Zodpovedný ped.: Mgr. E. Ondrejovičová