VIANOČNÁ POŠTA PRE SENIOROV

V tomto predvianočnom období sme sa zapojili do vianočnej výzvy – Spravme Vianoce neznámym starkým! Seniori sú zvyknutí dostávať na Vianoce rukou písané listy či pohľadnice. Je to pre nich ozajstný dar – rukou písané prianie, symbol toho, že na nich niekto myslí.. A hoci mnohí z nich „niekoho majú“, veľmi im chýba vianočná pošta – jeden z ich tradičných symbolov Vianoc, ktorý dnes už akosi vyšiel z módy a vo väčšine prípadov ho nahradil internet. Preto sme ani na chvíľu nezaváhali a na výzvu občianskeho združenia Pohodovo sme povedali áno. Pohľadnice sme na tvorivých dielňach vlastnoručne vyrobili, napísali vianočné priania a pozdravy stačí už len odoslať. A nás hreje dobrý pocit, že sme niekomu mohli urobiť radosť a spríjemniť obdobie adventu. Do výzvy sa zapojili žiaci praktickej školy.

Zodpovedný ped.: Mgr. K. Lišková