IMATRIKULÁCIE 2017

Dňa 20.12.2017 v priestoroch Regionálneho kultúrneho centra v Prievidzi sa konali imatrikulácie žiakov prvých ročníkov. Po slávnostnom príhovore a úvodnej básni a piesni k nadchádzajúcim vianočným sviatkom sa pristúpilo k samotnému aktu prijímania prvákov medzi žiakov školy. Imatrikulačné obrady vykonávali žiaci tretích ročníkov pod vedením majstrov OV. Po ukončení obradov nasledoval kultúrny program, v ktorom účinkovali žiaci z dramatického krúžku. Zaspievali známe populárne piesne od slovenských interpretov modernej hudby. Žiakov pobavilo vystúpenie tretiakov murárov s paródiou na Čajkovského balet Labutie jazero a vystúpenie žiakov s paródiou na pieseň od skupiny Boney M. Na záver sa žiakom prihovorila riaditeľka školy a popriala všetkým prvákom veľa trpezlivosti a úspechov v štúdiu.

Zodpovedný ped.: Mgr. E. Ondrejovičová