TVORIVÁ DIELŇA - SERVÍTKOVÁ TECHNIKA (DECOUPAGE)

Dňa 22.10.2019 sa v škole uskutočnila tvorivá dielňa zameraná na servítkovú techniku. Tvorivú dielňu viedla Bc. Irena Jajcajová, ktorá najskôr oboznámila žiakov s rôznymi postupmi pri výrobe darčekových a dekoračných predmetov. Žiaci si mohli vyrobiť obrázky, dózy, šperkovnice, debničky na uskladnenie ovocia a zeleniny. Pri náročnejších výtvoroch žiakom pomáhali pedagógovia. Na našu prácu sa prišli pozrieť aj klienti z CSS Domino, ktorí sa tiež aktívne zapojili do tvorby. Žiaci si pri práci rozvíjali jemnú motoriku a estetické cítenie. Počas celej tvorivej dielne vládla príjemná tvorivá atmosféra, každý účastník si domov odniesol vlastnoručne vyrobený výrobok. Na záver podujatia pani riaditeľka Ing. Antónia Herková ocenila zručnosť a tvorivú aktivitu žiakov.

Zodpovedný ped.: Bc. I. Jajcajová