HALLOWENSKA PÁRTY

Dňa 28. októbra 2019 sa konala hallowenska party. Tajomná atmosféra, ktorú vytvorila efektná výzdoba v priestoroch našej školy, bola spojená s dobrou náladou. Strigy, strašidlá, kostýmy, svietiace tekvice a horiace sviečky navodili to správne halloweenske čaro. Bola to pastva pre oči. Hneď, ako sme vošli do priestorov školy, uvedomili sme si, že výzdoba nebude to jediné, čo nás na oslave upúta. Zábava bola prepletená prezentáciou masiek a diskotékou. Fantázia našich žiakov, rodičov a pedagógov pri výbere kostýmov nepoznala hraníc. Masiek bolo veľa a boli naozaj rôznorodé, mohli sme vidieť napríklad patológa, zvieratá, tekvice, bosorky. Nechýbalo ani občerstvenie – červené mafinky a malinovka z čiernych ríbezlí. Žiaci si mohli vyfarbiť aj strašidelné halloweenske maľovanky. Párty sa niesla v duchu pohody a zábavy a ako bolo vidno, v škole sa nikdy nenudíme.

Zodpovední ped.: Bc. S. Ďurišová, E. Pružincová, Bc. M. Novotková