IMATRIKULÁCIE

Našich prvákov sme prijali do stavu študentského - očakávané imatrikulácie sa konali 19.12.2019. Tretiaci všetkých učebných odborov a praktickej školy pripravili pre mladších spolužiakov množstvo úloh, otázok a skúšok. S nápadmi, námetmi a uskutočňovaním im ochotne pomáhali pedagógovia. Všetci prváci si odniesli imatrikulačné listy a malé darčeky ako spomienku na tento slávnostný deň. Nechýbala ani tombola, v ktorej boli odmenení všetci žiaci školy. O kultúrny program sa postarali žiaci z dramatického krúžku a praktickej školy.

V závere podujatia sa prihovorila všetkým prítomným riaditeľka školy Ing. Antónia Herková, okrem poďakovania popriala všetkým veľa chuti do učenia, dobré študijné výsledky a úspešný štart do nového kalendárneho roku.

Zodpovední ped.: triedni učitelia, majstri odborného výcviku, vedúce dramatického krúžku