VYHODNOTENIE ZDOBENIA VIANOČNÝCH STROMČEKOV V ZOO

Národná ZOO Bojnice pripravila tradičnú súťaž pre žiakov škôl pod názvom Zdobenie vianočných stromčekov. Súťažné podmienky boli nasledovné:

- zdobiť stromček môže maximálne 20 členná skupina detí - vstup do ZOO má celá skupina v tento deň zdarma,

- prinesené ozdoby na stromček musia vytvoriť z prírodných materiálov, fantázii sa medze nekladú,

- kolektív víťazného stromčeka bude odmenený.

Dňa 3.12.2019 sa do tejto súťaže zapojili aj žiaci našej školy. Žiaci učebných odborov cukrárska výroba a obchodná prevádzka - práca pri príprave jedál vlastnoručne vyrobili rôzne ozdoby z prírodných materiálov - z cesta, jabĺk, orechov a papiera. V ZOO ozdobili 3 stromčeky.

Hodnotiaca komisia zložená zo zamestnancov ZOO rozhodla, že víťazom je kolektív žiakov z našej školy - vyhrali sme bezplatný vstup do ZOO.

Zodpovední ped.: Bc. S. Ďurišová, Bc. I. Bugárová, E. Pružincová