VIANOČNÁ POŠTA PRE SENIOROV 2021

Stalo sa už milou tradíciou, že sa naša škola zapája do projektu Vianočná pošta pre seniorov. Čas adventu – čas, kedy máme možnosť myslieť na iných a urobiť im radosť, to bolo hlavným motívom zapojenia sa do krásneho projektu aj v tomto školskom roku. Žiaci s odhodlaním vlastnoručne vyrábali pohľadnice s vianočnými motívmi a na hodine slovenského jazyka a literatúry písali vianočné a novoročné priania. Tento rok potešíme klientov a seniorov z Denného stacionára v Košiciach a z Domova dôchodcov a DSS vo Zvolene.

Všetkým, klientom aj zamestnancom, sme adresovali vianočné prianie, ktoré žiaci vyrobili na hodine informatickej výchovy.

Veríme, že v čase, keď opäť pribúdajú obmedzenia a keď sa každý prejav ľudskosti a empatie stáva o to vzácnejším, budú naše pozdravy láskavým a radostným odkazom, že na nich niekto osobne myslí.

Zodpovední ped.: Mgr. J. Škrtelová, Mgr. K. Lišková, PaedDr. Ž. Balážová