PROJEKT - ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA SLOVENSKÉ ŠKOLY

V mesiacoch september a október 2013 sme sa zapojili do 2. ročníka celoslovenského projektu pre stredné školy organizovaného Slovenskou pedagogickou knižnicou "Záložka do knihy spája slovenské školy".Cieľom projektu bolo nadviazanie kontaktu s pridelenou partnerskou školou OU Trstín prostredníctvom výmeny záložiek a podpora vzťahu žiakov k čítaniu kníh. V úvodnej časti sme si s partnerskou školou vymenili priateľské listy o škole a o spôsobe výmeny záložiek. Žiaci vyrábali záložky rôznych tvarov ľubovoľnými technikami počas vyučovacích hodín a v rámci krúžkovej činnosti. V záverečnom vyhodnotení sa zúčastnené školy prostredníctvom e-mailu podelili o svoje skúsenosti a zážitky pri tvorbe záložiek.

Zodpovedný ped.: Mgr. A. Haroníková