BURZA STREDNÝCH ŠKÔL

Dňa 28.11.2013 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v spolupráci s Centrom pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie Prievidza zorganizoval Burzu práce a informácií v City aréne Prievidza. Cieľom podujatia bolo poskytnúť žiakom základných škôl a študentom stredných škôl prehľad o možnostiach ďalšieho vzdelávania a zlepšenia orientácie na trhu práce. Na uvedenom podujatí sa prezentovalo aj Odborné učilište a Praktická škola v Prievidzi. Návštevníci dostali základné informácie o podmienkach prijatia na štúdium, prehľad o učebných odboroch, profiloch absolventa, mimoškolských aktivitách. Informácie boli podporené videoprezentáciami, fotografiami, výrobkami žiakov, záujemcovia dostali informačné letáky a malé darčeky v podobe medovníkov, ktoré pre nich pripravili žiaci učebného odboru cukrárska výroba pod vedením majsterky odborného výcviku p. S. Ďurišovej.

Zodpovední ped.: kolektív pedagógov OU, PŠ