Odborné učilište, praktická škola Prievidza | Úspechy školy

CELOSLOVENSKÁ SÚŤAŽ PRAKTICKÝCH ZRUČNOSTÍ A ODBORNÝCH VEDOMOSTÍ V UČEBNOM ODBORE OBCHODNÁ PREVÁDZKA-PRÁCA PRI PRÍPRAVE JEDÁL

V dňoch 14.-15.5.2014 sa žiaci z III.K Veronika Semančíková a Viktor Zrebný zúčastnili celoslovenskej súťaže praktických zručností a odborných vedomostí v učebnom odbore obchodná prevádzka - práca pri príprave jedál. Žiaci súťažili ako dvojčlenné družstvo. Súťaž sa konala v priestoroch OUI Kremnica a zúčastnilo sa jej 13 družstiev z celého Slovenska. Súťaž sa skladala z teoretickej časti, v ktorej si zmerali vedomosti v teste a z praktickej časti, počas ktorej žiaci pripravovali zemiakové taštičky plnené mäsovou náplňou. Hodnotila sa priebežná príprava a tepelná úprava jedla. Žiaci sa umiestnili na 3. mieste. Počas súťaže mali možnosť vidieť kreativitu všetkých súťažiacich a získať poznatky, ktoré môžu využiť vo svojej profesii. Blahoželáme !

Zodpovedný ped.: Bc. E. Kučerová