Odborné učilište, praktická škola Prievidza | Úspechy školy

CELOSLOVENSKÉ ŠPORTOVÉ HRY DIEVČAT V OUI TRNAVA A CHLAPCOV V OUI LADCE

Celoslovenských športových hier dievčat, ktoré sa konali 20.-21.5.2014 v Trnave, sa zúčastnilo 8 dievčat - Ľ. Balážová, N. Kenderiková, M. Neuschlová, M. Kupcová z III.C, N. Zrneková z III.Z, E. Hunková, M. Kupcová z I.K, V. Semančíková z III.K. Dievčatá súťažili v disciplínach ľahkej atletiky: v behu na 60 m a 600 m, v skoku do diaľky a do výšky, vo vrhu guľou (3 kg) a v minifutbale. Osem chlapcov - A. Perský, Z. Sunega z III.M, M. Ševčík z II.K, M. Cvek z III.K, M. Matejka, P. Farkaš, D. Baláž, Z. Geňa z I.M súťažilo 27.-28.5.2014 v OUI Ladce v behu na 100 m a 1500 m, v skoku do diaľky a do výšky, vo vrhu guľou (5 kg) a v minifutbale. V školskom roku 2013/2014 sa nikto z dievčat a chlapcov neumiestnil na popredných miestach, čo však neodradilo žiakov od zapojenia sa do hier v budúcom školskom roku. Súťažiaci obdivovali športové výkony silnejších súperov. Zverejnené výsledky sa stali pre žiakov motiváciou pre zlepšenie pohybovej výkonnosti a športovej zdatnosti.

Zodpovedný ped.: Mgr. E. Ondrejovičová