Odborné učilište, praktická škola Prievidza | Úspechy školy

CELOSLOVENSKÁ SÚŤAŽ ZRUČNOSTÍ A ODBORNÝCH VEDOMOSTÍ V UČEBNOM ODBORE POĽNOHOSPODÁRSKA VÝROBA

Žiaci II.Z Juraj Paulech a Tomáš Kajaba sa dňa 20. mája 2015 zúčastnili celoslovenskej súťaže zručností a odborných vedomostí v učebnom odbore poľnohospodárska výroba, ktorá sa uskutočnila v OUI Poprad. Súťaž pozostávala z teoretickej a praktickej časti. Teoretické vedomosti si žiaci preverili prostredníctvom dvadsiatich testových otázok. Praktické zručnosti preukázali pri výsadbe okrasných drevín a aranžovaní kytíc do vázy. V súťaži jednotlivcov Juraj Paulech obsadil krásne 3. miesto a Tomáš Kajaba 6. miesto. V súťaži družstiev sa naša škola umiestnila na 2. mieste. K dosiahnutým výsledkom srdečne blahoželáme !

Zodpovedný ped.: Bc. Jajcajová