Odborné učilište, praktická škola Prievidza | Úspechy školy

CELOSLOVENSKÁ SÚŤAŽ PRAKTICKÝCH ZRUČNOSTÍ A ODBORNÝCH VEDOMOSTÍ ŽIAKOV ODBORNÝCH UČILÍŠŤ V UČEBNOM ODBORE CUKRÁRSKA VÝROBA

Dňa 20. apríla 2016 sa v našej škole uskutočnila celoštátna súťaž praktických zručností a teoretických vedomostí žiakov odborných učilíšť v učebnom odbore cukrárska výroba, ktorá pozostávala z teoretickej a praktickej časti. Cieľom súťaže bola prezentácia praktických zručností a odborných vedomostí žiakov, vedenie žiakov k samostatnosti, tvorivosti, súťaživosti. Súťaže sa zúčastnilo 11 dvojčlenných družstiev žiakov. Žiaci pripravovali tortu v tvare srdca ku Dňu matiek. Teoretickú a praktickú časť najlepšie zvládlo družstvo našej školy v zložení Barbora Cicková I.C a Viktória Šemetková III.C.

Zodpovední ped.: Bc. M. Novotková, Bc. I. Štubňová, S. Ďurišová