Odborné učilište, praktická škola Prievidza | Úspechy školy

CELOSLOVENSKÁ SÚŤAŽ PRAKTICKÝCH ZRUČNOSTÍ A ODBORNÝCH VEDOMOSTÍ V UČEBNOM ODBORE SLUŽBY A DOMÁCE PRÁCE

Žiačky Nina Vavrová a Dominika Hrablíková z II.S reprezentovali dňa 15.5.2019 školu na celoslovenskej súťaži praktických zručností a odborných vedomostí v Odbornom učilišti v Liptovskom Mikuláši. Súťaž sa skladala z teoretickej a praktickej časti. Medzi súťažné úlohy patrilo zhotovenie ihelníku, príprava šalátu a obložených chlebíčkov. Teoretickú časť vypracovával každý člen súťažného družstva samostatne, v praktickej časti pracovali obaja členovia súťažného družstva spoločne pri príprave jedál. Ihelník zhotovoval každý člen družstva samostatne. Žiačky našej školy sa umiestnili na peknom štvrtom mieste.

Zodpovedný ped.: Bc. Irena Jajcajová